KONST / Litografier / Färglitografi 11468760
nr 1146 8760
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Fogelgrotta IV, PT, signerad, RF, -76, motivet: 50x64
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2017
kl 21:00:34
600 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg